Články

Je očkování opravdu tak vhodné jak se všeobecně tvrdí?


Dogmata očkování

Není pochyb o tom, že převážná většina obyvatel České republiky si při vyslovení slova očkování, představuje ochranu zdraví. Ať už se jedná o děti, které jsou očkované bez jejich vědomí, nebo o dospělého člověka, který očkování podstupuje ze svého rozhodnutí, o kterém se domnívá, že mu pomůže ochránit jeho zdraví.

Takřka všichni jsme v ČR očkováni. Lidé kteří se rozhodnou cestovat po světě se většinou nechávají očkovat minimálně na žloutenku A,B, často také na žlutou zimnici, břišní tyfus, meningokokovou meningitidu... Jestli je to nejlepší řešení jak ochránit tu nejcenější věc kterou máme, to je otázka.

Anita Petek Dimmer

Anita Petek Dimmer a její přednáška na téma očkování lidí

Anita Petek Dimmer se ve své dvouhodinové přednášce snaží objasnit proč očkování nemusí být automaticky tou nejlepší volbou... Například kvůli obsahu rtuti, formaldehydům, hliníku a mnoha dalším jedovatým látkám, ktere vakcíny obsahují a poškozují tím zdraví každého člověka. Sporná je také, dle jejích slov, účinnost samotných očkovacích látek. Vřele doporučuji.

Pokud by vám video nešlo přehrát, můžete to zkusit na stránkách www.blip.tv, nebo si jej rovnou stáhněte. Případně mi napište na mail, který je níže, rád vám jej zašlu.

Autor: Michal Houska

Loga Cestopis Etiopie Cestopis z Indie Cestopis Egyptske oazy Cestopis Ukrajina Cestopis Maroko Cestopis Kena Cestopis z Egypta Navstivene zeme