Cestopis


Egypt 2004

Naše cesta do Egypta se odehrála 20. února 2004, kdy jsme v této zemi měli naplánováno 12 dnů. Jak se ale později ukázalo, strávili jsme zde 13 dnů a vůbec nám to nevadilo.

Cestu jsme absolvovali s CK Čedok, které tímto děkujeme. Ale už k naší cestě.


Než jsme vyrazili do Egypta, vůbec nás nenapadlo napsat nějaký cestopis. Po několika dnech strávených v Hurghadě jsme si řekli, že do budoucna se bude hodit napsat pár řádků o průběhu cesty.

Ještě v Egyptě jsem si psal pár opravdu stručných poznámek o cestě. Ze začátku se zdálo, že to stačí... V Egyptě se nám převelice líbilo a učaroval nám natolik, že jsme si řekli: musíme napsat více. Po návratu domů jsem napsal cestopis ve formě, kterou máte možnost si přečíst. A právě po dopsání nás napadlo udělat webové stránky (má stará verze :-) pro všechny lidi chystající se do Egypta...

Pár lidí se divilo, proč píšu cestopis s cesty s CK...

To je prosté. Částečně jsem to vysvětlil výše a za druhé si myslím, že drtivá většina lidí nejezdí s batohem na zádech do Tibetu. Proto zážitky a poznatky obsažené v cestopisu, přijdou někomu určitě vhod. Doufám.

Sem tam se někdo také ptá na fotky. Čím jsme fotili, zda jsme používali filtry... Vše je foceno Canon A70 bez použití filtrů. V PC jsme pouze po návratu trochu upravili kontrast, barvy a ostrost.

Máte ještě nějaký dotaz? Napište nám do diskuse nebo na mail. Rádi Vám odpovíme...

6.9. 2006 - Vstupte na web s exotikou "http://www.exotickecestovani.cz" odkud je i tento cestopis.

Autor: Michal Houska


Menu


TOPlist